اگر مانند افراد معمولی خانواده‌داری پیشه کرده، و تصور می‌کنید که خانواده «داشتنی» است، وقت آن رسیده که در دیدگاه خود تجدید نظر کنید. در دنیای پیچیده و پر از چالش امروز، خانواده «ساختنی» است.

و ساختن دانش و توانش (مهارت) می‌خواهد.

با عضویت در این باشگاه، و با حضور در جمع زنان و مردان خانواده‌ساز، و با بهره‌گیری از برجسته‌ترین اساتید خانواده، این دانش و توانش را به تدریج کسب می‌کنید.

دنیا نو شده، ما کهنه مانده‌ایم!!!

ما به عنوان یک همسر یا والد، آنچه تا کنون انجام می‌داده‌ایم، نامش «خانواده‌داری» بوده به تقلید از والدین‌مان. غافل از اینکه ما در دنیایی کاملا متفاوت با والدین‌مان زندگی می‌کنیم و فرزندانمان را می‌پرورانیم. دنیا نو شده، اما ما کهنه مانده‌ایم. اگر دنیای والدین ما یک دنیای کم تغییر، آرام، و کم مساله بود، دنیای ما سرشار از تغییر، چالش، و مساله است؛ آنگونه که هردم از این باغ بویی می‌رسد…!

در این شرایط، شیوه‌ی خانواده‌داری ناتوان‌تر از آن است که قادر باشد چالش‌ها و مشکلات پیچیده و روزافزون خانواده را حل کند. به همین خاطر، اغلب زوج‌ها و والدین چنان خسته و فرسوده شده، که به کلی بریده‌اند!

در این شرایط، علم تازه‌ای به خدمت زوج‌ها/والدین آمده تا از چالش‌ها و مشکلاتِ فرساینده‌ی آنها بکاهد، و به آنان کمک کند تا بیش از هر زمان دیگر در تاریخ بشر، طعم شیرین نیک‌بختی و سعادت را بچشند: «علم خانواده‌سازی».

این علم پر توان در خدمت شماست تا بتوانید خانواده‌ی رویایی‌تان را بسازید.

چه کمکی به ما می‌کند این علم خانواده‌سازی؟!

می‌دانیم که «ساختن» اصولا کار مهندسان است. از این رو، هرجا که سخن از ساختن به میان می‌آید، نوعی از مهندسی نیز لازم می‌شود. بنابراین، ساختن خانواده‌ی ایده‌آل هم مهندسیِ خاص خودش را می‌خواهد: «مهندسی خانواده».

علم خانواده‌سازی کارش این است که به ما کمک می‌کندتا مهندسی خانواده را، به عنوان شاخه‌ای از حوزه‌ی مهندسی، فراگیریم.

مهندسی خانواده‌ی ایده‌آل با پرسش‌های زیر سروکار دارد:

 • خانواده‌ی ایده‌آل چه ویژگی‌ها، کارکردها، و نیازمندی‌هایی دارد؟
 • برای «ساختن» خانواده‌ی ایده‌آل، چه مسیری را باید پیمود؟
 • ما چگونه می‌توانیم از خودمان یک همسر/ویا یک والد ایده‌آل «بسازیم»؟
 • چگونه‌ می‌توانیم همسرمان را «بسازیم»، تا همان چیزی شود که باید بشود؟
 • چگونه می‌توانیم فرزندان شایسته، موفق، و سرآمد برای دنیای آینده «بسازیم»؟
 • خانواده‌سازی،همسرسازی، و فرزندسازی، نیازمند چه مهارت‌های است؟ و این مهارت‌ها را واقعا چگونه می‌توان یاد گرفت.

خدماتی که ما به اعضای خود ارائه می‌دهیم؟

اعضای با همستان شمیم، هرماهه از خدمات ویژه‌ی زیر برخوردار می‌شوند:

 • شرکت در یک سخنرانی علمی-آموزشی 3 ساعته

این گونه سخنرانی‌ها، هر ماهه توسط یکی از استادان برجسته‌ی خانواده‌سازی، و تعلیم و تربیت ارائه‌ می‌شود، و اعضا به صورت حضوری در آن شرکت می‌کنند.

 • دریافت چهار گفتار آموزشی

اعضای باهمستان، هر هفته یک ویس آموزشی 30 تا 45 دقیقه‌ای درباره‌ی خانواده و خانواده‌سازی، از طریق کانال‌ها دریافت می‌دارند. نحوه‌ی پرورش هوش‌ها و استعداد کلامی فرزندان، بخش مهمی از این گفتارها را تشکیل می‌دهد.

 • امکان طرح پرسش‌ها و مشکلات خانوادگی

اعضای محترم باشگاه می‌توانند پرسش‌ها و مشکلات خانوادگی خود را در کانال باشگاه، و یا در پی‌وی مدیر کانال مطرح نمایند، و پاسخ یا راه‌حل مربوط را، در کانال یا پی‌وی خود دریافت نمایند. مسئولیت پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و ارائه‌ی راهکار برای مشکلات خانوادگی اعضا با گروه «مشاوران خانواده»ی مدرسه تعالی‌ رویایآینده (واقع در تهران) است.

 • مشاوره‌ی تحصیلی به خانواده‌ها

خانواده‌های عضو باهمستان، که دانش‌آموز و یا دانشجو دارند، می‌توانند از خدمات مشاوره‌ی تحصیلی رایگان ما برخوردار شوند. این خدمات در 2 زمینه‌اند:

 • در زمینه‌ی انتخاب رشته برای نوجوانان/جوانان
 • آموزش روش «یادگیری خلاق و سریع» به فرزندان اعضا، تا به سرعت در مدرسه به «ستاره» تبدیل شوند.

و ارائه‌ی خدمات تکمیلی به اعضای گرامی، از جمله مشاوره‌های حقوقی به زوج‌ها، و تخفیف‌های خاص در زمینه‌ی تامین نیازمندی‌های خانواده نیز در دست بررسی است.