آموزش «تعالی‌بخش» آموزش «ستاره‌ساز»

برگزاری کارگاه آموزشی

زندگی در لحظه

همراه با روش‌های علمی و ناب رهایی از افکارِ منفی، مزاحم و آزاردهنده

سه عامل کلیدی وجود دارد که زندگی را برای افراد ضعیف و توانخواه به یک جهنّم واقعی تبدیل می‌کند:

  1. گذشته‌نگری و زندگی در گذشته، که معمولاً با احساسات مخربی مانند احساس پشیمانی، احساس شرمندگی، احساس گناه و سرزنش دائمی خود به خاطر اشتباه‌های گذشته و خشم و نفرت و کینه از دیگران ـ حتی نزدیک‌ترین افراد ـ و شکوه و شکایت از زندگی و زمانه و تقدیر و سرنوشت همراه است.
  2. نگرانی و تشویش در مورد آینده، به خاطر چشم‌انداز تیره و تاری که فرد از آینده‌ی خود، خانواده، شغل یا کسب‌وکار خود دارد.
  3. ترس‌ها و نگرانی‌های آزاردهنده ناشی از مشکلات و چالش‌های فعلی، فرد هم اکنون با انبوهی از مشکلات و مسائل آزاردهنده‌ی شغلی، خانوادگی، مالی و روانی درگیر است و از این حیث مدام تحت فشار درونی و بیرونی است.

این عامل‌ها در وهله‌ی اوّل باعث ایجاد پدیده‌ای به نام «نشت انرژی» در فرد می‌شوند؛ به این معنا که انرژی روحی و روانی فرد را می‌خورند و او را به تدریج بیمار (مضطرب، افسرده یا وسواسی) می‌کنند. به این ترتیب، فرد کم‌کم از هستی ساقط می‌شود و نیرو و انگیزه‌ی خود را برای کار و تلاش و موفقیت از دست می‌دهد.

برای رهایی از این وضعیت جهنّمی، ۲ راهکار وجود دارد:

  1. یادگیری روش زیستن در لحظه: این به معنای زندگی در اکنون و اینجا ـ نه در گذشته‌ای تاریک و یا آینده‌ای از آن تاریک‌تر است. این، یکی از بزرگترین راهکارهای موفقیت و خوشبختی افراد موفق و متعالی است.
  2. یادگیری روش‌های علمی ِ رهایی از افکار منفی، مزاحم، که انرژی فرد را می‌مکند.

این کارگاه به ویژه برای افراد مضطرب، افسرده، پرخاشجو و عصبی، کسانی که انگیزه‌ی زندگی و تلاش را به هر دلیلی از دست داده‌اند، می‌تواند موثر باشد. هدف این کارگاه، برگرداندن افراد به مسیر شایسته‌ی یک زندگی طبیعی و شادمانه است.

مدت کارگاه: دو نیم روز، جمعاً ۱۰ ساعت؛ همراه با دو ماه پشتیبانیِ رایگان.

زمان تقریبی برگزاری: تیرماه ۱۳۹۷